Mūsų paslaugos

Įrengimų remontas ir aptarnavimas:

Atliekame pramoninių siuvimo, siuvinėjimo mašinų, lyginimo, klojimo, sukirpimo įrangos garantinį ir pogarantinį remontą ir techninį aptarnavimą. Nustatome ir operatyviai šaliname įrangos gedimus. Turime plataus asortimento atsarginių detalių, priedų ir komponentų sandėlį.

Siuvimo lekalai:

– bazinių lekalų suvedimas, jų koregavimas bei dauginimas dydžiais/ūgiais;
– efektyvus lekalų išdėstymas į išklotines;
– išklotinių ir lekalų braižymas;
– medžiagų normos apskaičiavimus tam tikro modelio drabužiui;
– lekalų konvertavimas iš/į kitų įrangos gamintojų sistemas.

Siuvinėjimo programų kūrimas:

Pagal kliento pateiktą piešinį kuriame programas siuvinėjimui. Programuojame su specializuota įranga TAJIMA BY PULSE.

Etikečių spausdinimas:

Šiluminio pernešimo būdu spausdiname vienpuses ir dvipuses tekstilines gaminio priežiūros, sudėties ar dydžio etiketes bei popierinius lipdukus. Spaudai naudojamos medžiagos: nailonas, satinas, įvairių dydžių ir formų lipdukai. Spausdintos etiketės klientui pateikiamos sukarpytos arba vienoje ištisinėje juostoje.

Įrengimų nuoma:

Nuomojame siuvimo mašinas.

Konsultavimas:

Svarbiausias mūsų tikslas – pasiekti, kad technologijos tarnautų klientui ir padėtų įgyvendinti jo siekius. Turime sukaupę didelę technologinių sprendimų kūrimo bei diegimo patirtį, todėl galime patarti, rekomenduoti ir konsultuoti klientus dėl jų poreikius labiausiai atitinkančios įrangos parinkimo bei pritaikymo gamyboje. Nuodugniai įvertinę kliento poreikius, atlikę esamos situacijos ir jau įdiegtų įrenginių analizę, parengiame sprendimo koncepciją ir pasiūlome galimus jos realizavimo būdus. Prireikus, į pagalbą pasitelkiame savo tiekėjus – įrengimų gamintojus.

Įrangos ekspozicija/demonstravimas įmonės patalpose:

Ekspozicijų salėje nuolat atnaujiname atstovaujamų įrengimų gamintojų asortimentą. Kviečiame klientus susipažinti su tiekiamos įrangos naujovėmis bei patiems praktiškai ją išbandyti.

Seminarai:

Organizuojame specializuotus seminarus klientams.

Susisiekite su mumis!

Techninė priežiūra

Siuvinėjimo mašinų priežiūra

Siekiant išvengti bereikalingų prastovų gamyboje ir užtikrinti sklandų siuvinėjimo mašinos darbą, reikalinga reguliari įrengimo profilaktika bei priežiūra.
Siūlome techninės priežiūros paslaugas „Tajima“ siuvinėjimo mašinoms: pavaros diržo, adatos vedžiotuvo aukščių, šaudyklės, siūlo daviklio patikrą, siūlo vedžiotuvo apžiūrą ir sutepimą, sistemos programinės įrangos atnaujinimą pagal gamintojo rekomendacijas ir pan.
Prisitaikome prie kliento poreikių, todėl visada galime pasiūlyti būtent jam reikalingus ir naudingus sprendimus.

Pramoninių siuvimo mašinų, siūlių jungimo ir lyginimo įrangos techninė priežiūra

Prastai atliekama, nereguliari pramoninės siuvimo mašinos, siūlių jungimo ar presavimo įrangos priežiūra sukelia prastovas gamyboje, didina išlaidas lūžusių/sugędusių atsarginių detalių įsigijimui.
Mūsų siūlomi pramoninių siuvimo mašinų, siūlių jungimo ir lyginimo įrangos priežiūros bei remonto darbai atliekami greitai ir lanksčiai, užtikrinant patikimą, ilgiau trunkantį įrengimų eksploatavimą.
Susisiekite su mumis ir mes pateiksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius įrengimų priežiūros pasiūlymus.

Sukirpimo įrenginių techninė priežiūra

Techninė sukirpimo įrengimų priežiūra atliekama siekiant apsaugoti įrangą nuo gedimų ir greičiau pašalinti potencialias grėsmes. Reguliariai atliekami sukirpimo įrengimų priežiūros darbai padeda išlaikyti ir pagerinti įrangos efektyvumą bei patikimumą, pailginti eksploatavimo laiką, padidinti gamybos pajėgumo ir finansinius rodiklius.
Sukirpimo įrengimų priežiūros – aptarnavimo sutartys yra efektyviausias būdas, norint palaikyti idealią technikos būklę, sumažinti neprognozuojamos trukmės darbo prastovas bei su jomis susijusias išlaidas.
UAB ACG NYSTROM klientai, pasirašę sukirpimo įrengimų priežiūros – aptarnavimo sutartis, gali būti ramūs dėl tinkamos technikos priežiūros ir laiku atliktų aptarnavimo bei remonto darbų. Patikėję šiuos serviso rūpesčius mūsų kvalifikuotiems darbuotojams, visą savo laiką ir dėmesį galėsite skirti pagrindinei įmonės veiklai.