Kontaktinė informacija

Adresas:

Taikos 135a
51129 Kaunas
Lietuva

Telefonas:

+370 37 452068

El. paštas:

acg-nystrom@acg.lt

Darbo laikas:

Primadienis-Ketvirtadienis: 07.30-16.30

Penktadienis: 07.30-14.50

Pietūs: 11.30-12.10

Administracija

Jurgita Pacevičienė

Direktorė

jurga@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68696550

Ingrida Vaičiūnaitė

Administratorė

acg-nystrom@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 61274099

Buhalterija

Violeta Morkeliūnaitė

Vyr. buhalterė

violeta@acg.ltmailto:violeta@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68782621

Atsarginės dalys

Robertas

Robertas Titas

Vadybininkas

robertas@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68732221

Siuvimo, Siuvinėjimo, Lyginimo, Mezgimo įrenginių detalės

Algirdas Burba

Algirdas Burba

Automatinių sukirpimo įrenginių technikas

algirdas@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68732221

Automatinių sukirpimo įrenginių detalės

Simonas Jonkus

Automatinių sukirpimo įrenginių technikas

simonas@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68232290

Automatinių sukirpimo įrenginių detalės

Siuvinėjimas

Robertas

Robertas Titas

Vadybininkas

robertas@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68732221

Siuvinėjimo mašinos, detalės

Jūratė Dikšaitytė

Vadybininkė

jurate@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +37061235605

Pulse programinė įranga, Madeira siūlai bei siuvinėjimo priedai

Kazimieras Purlys

Technikas

kazimieras@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68758771

Siuvinėjimo mašinos, detalės, remontas

Siuvimas/Lyginimas/Mezgimas

Robertas

Robertas Titas

Vadybininkas

robertas@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68732221

Siuvimo mašinos, detalės

Kazimieras Purlys

Technikas

kazimieras@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68758771

Siuvimo mašinos, detalės, remontas

Lekalų kūrimo programinė įranga/Automatinis sukirpimas

Tomas Germanavičius

Vadybininkas

tomas@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 69808002

Lekalų konstravimo programinė įranga,
Automatiniai sukirpimo įrenginiai

Edita Dikšaitienė

Lekalų konstravimo programinės įrangos inžinierė

edita@acg.lt
Tel: +370 37 452473
Mob: +370 68666268

Programinės įrangos palaikymas, konsultacijos

Algirdas Burba

Algirdas Burba

Automatinių sukirpimo įrenginių technikas

algirdas@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68732221

Automatinių sukirpimo įrenginių detalės

Simonas Jonkus

Automatinių sukirpimo įrenginių technikas

simonas@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68232290

Automatinių sukirpimo įrenginių detalės

Etiketės

Jurgita Pacevičienė

Direktorė

jurga@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 68696550

Ingrida Vaičiūnaitė

Administratorė

acg-nystrom@acg.lt
Tel: +370 37 452068
Mob: +370 61274099