Apie UAB “ACG Nystrom”

UAB „ACG NYSTROM“- tarptautinė kompanija, kuri tiekia specializuotą įrangą bei įgyvendina pažangius technologinius sprendimus, skirtus tekstilės ir aprangos, mezgimo, odos, kailių ir avalynės pramonei, minkštų baldų gamintojams, siuvinėjimo paslaugas atliekančioms įmonėms.
Ilgametės tarptautinės patirties ir nuolat atnaujinamų žinių dėka, siūlome racionalius, geriausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus. Juos diegdami, suderiname skirtingų gamintojų įrangą ir užtikriname, kad įrengtos sistemos dirbs nepriekaištingai. Bendradarbiaujame su visame pasaulyje pripažįstamais įrangos gamintojais, todėl galime garantuoti naujausias technologijas ir aukščiausią tiekiamų produktų kokybę.
Per 25 veiklos Lietuvoje metus subūrėme profesionalų komandą ir įgijome verslo partnerių bei klientų pasitikėjimą. Organizacijos kultūros ir vertybių pagrindu kuriame ilgalaikę partnerystę: santykiai su darbuotojais, klientais ir verslo partneriais grindžiami tarpusavio supratimo, pasitikėjimo ir verslo etikos principais.

acg2

1921 m. rugpjūčio 17 d. dienos šviesą išvydo kompanija „AB A.C.Gustafson“, kurią įkūrė švedų-amerikiečių kilmę turintis Carl Axel Gustafsson. Į Švediją šis verslininkas grįžo būdamas kompanijos  „Reece“ iš Bostono agentu. „Reece“ ir „Singer““ tuo metu buvo vieninteliai pasaulyje kilpinių siuvimo mašinų, skirtų švarkams, kelnėms ir paltams, gamintojai. „A.C. Gustafson“ tapo pirmąją siuvimo mašinų panaudą siūlančia kompanija Švedijoje, kuri, laikui bėgant, bendradarbiavo su 634 rangovais ir vienintelė atstovavo „Reece“ visoje Šiaurės Europoje. Bendradarbiavimo sutartį sudarė A4 formato popieriaus lapas, kuriame buvo antraštė, šešių eilučių tekstas ir parašai. Tais laikais džentelmenų susitarimas ir rankos paspaudimas turėjo didesnę vertę nei popieriaus lapas. „A.C. Gustafson“ bendradarbiavimas su „Reece“ tęsėsi iki 2003 m. pabaigos. Santykių baigtį įtakojo konkurencija iš Azijos ir pasikeitusi vartotojų elgsena.

Per ilgą kompanijos gyvavimo laikotarpį patyrėme pakilimų ir nuosmukių. 1970 m. įsigijome savo didžiausią konkurentę „AB Rud Nyström & Co“. Sujungus abi kompanijas, gimė naujas pavadinimas – „ACG Nyström AB“. Kompanija sparčiai plėtėsi, įsigijome dar keletą konkurentų vietinėje rinkoje ir 1981m. buvome pasiruošę žvalgytis už Švedijos ribų. Mūsų pasirinkimu ir didžiuliu iššūkiu tapo Sovietų Sąjunga ir Maskva. Praėjus vieneriems darbo metams, kompanijai pavyko atlikti tris eksporto į Sovietų Sąjungą operacijas. Toks pasiekimas  įtakojo pasikeitimus Švedijos verslo hierarchijos struktūroje. Mes reagavome į rinkos poreikius ir stipriai kovojome, vystydami savo veiklą, nors pramonė buvo ties griūties riba. Buvo jaučiamas nuolatinis spaudimas. Įveikėme visus sunkumus ir didžiuojamės, kad sugebėjome sukurti naują, sėkmės lydimą įmonių grupę. Visų mūšių metu grupės varikliu išliko anksčiausiai įkurta kompanija „ACG Nyström“.

Šiandien susiduriame su naujais iššūkiais, naujomis idėjomis, tačiau tikime, kad išliksime savo srities lydere, kurios veikla pagrįsta ilgesne nei 95 metų verslo, technologijų, paslaugų ir klientų supratimo patirtimi. Mūsų šeima kompaniją įsigijo 1961 m. ir nuo tada esu aktyvus jos vadovas. Visus praėjusius metus pavadinčiau įdomia ir kartais svaiginančia kelione Švedijos ir tarptautiniame versle.

Reimar Westerlind

 

1992 m. „ACG Nyström AB“ įkūrė pirmąją dukterinę įmonę „ACG Nyström Eesti OÜ“ Estijoje. Po to, 1993 m. Lietuvoje įkurta įmonė UAB „ACG Nyström“, 1997 m. Latvijoje – SIA „ACG Nyström Ltd.“. Suomijos įmonė „ACG Nyström Oy“ buvo įkurta 2000 m. Vėliausiai – Ukrainoje 2005 m. įkurta grupės įmonė „ACG Nyström Ukraine“.

Suomija

ACG Nyström Oy tiekia įrengimus bei įgyvendina kompleksinius technologinius sprendimus, skirtus siuvimo, mezgimo ir siuvinėjimo pramonės įmonėms bei techninės tekstilės, kompozicinių medžiagų ir filtrų gamintojams. „ACG Nyström Oy“ atstovauja „Gerber Technology“, „Gerber Scientific Products“, „CADCAM technology“, OMAX, „Pfaff“, „Typical“, „Pegasus“, „Strobel“, Eastman“, „Stoll“, „Tajima“, „Pulse“ ir „Primula“. „ACG Nyström Oy“ taip pat prekiauja avalynės ir baldų gamintojams skirtomis medžiagomis, priedais ir siūlais bei atstovauja „Rhenoflex“, „Stilla“, „Crespi“, „Matsa“, „Astor“, „Brero“, „Mark“ ir „Pizzo“.

ACG Nyström Oy
Törmäniityntie 14
FI-02710 ESPOO
Telefonas: +358 400 705449
info@acgnystrom.fi
www.acgnystrom.fi

Danija

ACG Nyström Aps atstovauja „Gerber Technology“ ir „Gerber Scientific Products“.

ACG Nyström Aps siūlo: – CAD/CAM programinę įrangą, audinių klojimo, sukirpimo įrengimus, atsargines dalis, aptarnavimą ir techninę pagalbą, apmokymus, PLM sistemą.

ACG Nyström Aps
Jupitervej 4C
DK-7430 IKAST
Telefonas: +45 966 136 36
www.acgnystrom.dk

„ACG Baltics“
Tiekėjai tekstilės pramonei Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje

ACG Baltics osiūlo: įrangą ir atsargines dalis, praktines žinias, aptarnavimą ir techninę pagalbą.

Estija

ACG Nyström Eesti OÜ, Tallinn, Estija
Estija buvo pirmoji šalis, kurioje atidarėme savo filialą Baltijos šalyse po to, šios šalys tapo nepriklausomos. Tai buvo pirmoji Estijos įmonė, tiekianti įrangą aprangos, tekstilės ir avalynės gamintojams. Mums iš karto pasisekė – sudarėme ilgalaikių įsipareigojimų sutartis pagrįstas pasitikėjimu. Šiandien „ACG Nystrom“ Taline yra tvirtą reputaciją Estijoje turinti įmonė, kuri teikia pilną paslaugų paketą – nuo idėjos iki visiško projekto įgyvendinimo.

ACG Nyström Eesti OÜ
Järveotsa tee 50 B
EE-13520 TALINAS
Telefonas: +372 656 3597
Faksas: +372 656 2984
acgn@acgn.ee
www.acgn.ee

Latvija

SIA ACG Nyström Ltd, Ryga, Latvija
ACG Nystrom Latvijoje įkurta 1997 m. ir sėkmingai vysto veiklą iki šių dienų. Įmonės siūlomi produktai skirti aprangos ir tekstilės pramonei: siuvimo mašinos, lyginimo, automatinio klojimo, sukirpimo įrangimai, siuvinėjimo, mezgimo mašinos ir kt. Tiekiamos atsarginės detalės, atliekamos įrengimų aptarnavimo/remonto paslaugos.

SIA ACG Nyström Ltd
Festivala 8
LV-1057 RYGA
Telefonas: +371 67 251 433
Faksas: +371 67 251 421
acg@acg.lv
www.acg.lv

Lietuva

UAB ACG Nyström, Kaunas, Lietuva
Įkurta Lietuvoje įmonė tapo stambiausia įrangos, skirtos aprangos, tekstilės, avalynės, odos, minkštų baldų gamintojams tiekėja Lietuvoje. Savo gražiose patalpose Kaune subūrėme kompetetingą profesionalų komandą, įrengėme ekspozicijų salę bei atsarginių detalių sandėlį.

UAB ACG Nyström
Taikos pr. 135 A
LT-51130 KAUNAS
Telefonas: +370 37 452 068
Faksas: +370 37 452 069
acg-nystrom@acg.lt
www.acgnystrom.lt

Ukraina

ACG Nyström Ukraine, Lviv, Ukraine
„ACG Nyström Ukraine“ buvo įkurta 2005 m.

ACG Nyström Ukraine siūlo: siuvinėjimo pramonei skirtą įrangą, atsargines dalis, praktines žinias, aptarnavimą ir techninę pagalbą.

ACG Nyström Ukraine
Promyslova street 45
UA-79024 LVIV
Telefonas: +380 3 224 220 40
office@acg.net.ua
www.acg.net.ua

acg-gruppenACG Gruppen AB apjungia lyderiaujančias, unikalius produktus tiekiančias kompanijas iš įvairių verslo sektorių. Grupės kompanijų veikla neapsiriboja tradicinės tekstilės įrangos tiekimu – sėkmingai vystomos spaudos leidybos, įvairių medžiagų apdirbimo ir produktų ženklinimo veiklos sritys.
www.acg.se

Acg Accent AB kuria ir vysto prekių ženklų koncepcijas, siūlo produktų ženklinimo sprendimus (įvairių rūšių etiketės, transferai).
www.acgaccent.se

ACG Fyrtal AB siūlo produktų ženklinimo ir identifikavimo sprendimus, kuriuos sėkmingai įgyvendina visoje Europoje, tokiose pramonės šakose, kaip elektronika, metalų apdirbimas, chemija, logistika, sveikatos priežiūra, gynyba ir kt.
www.acgfyrtal.se

ACG Nyström AB iyra tarptautinė kompanija, kuri tiekia specializuotą įrangą bei įgyvendina pažangius technologinius sprendimus, skirtus tekstilės ir aprangos, mezgimo, odos, kailių ir avalynės pramonei, minkštų baldų gamintojams, siuvinėjimo paslaugas atliekančioms įmonėms. Kompanijos veikla vystoma ne tik Švedijoje – įsteigtos dukterinės kompanijos Suomijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Ukrainoje.

ACG Pulse AB kuria, gamina ir parduoda RFID pagrindu veikiančias pažangias logistikos valdymo sistemas, skirtas aprangos ir asmeninės apsaugos produktams. Sistemos dažniausiai diegiamos komercinės paskirties skalbyklose. Patentuoti prekės ženklai: „Unimat“ ir „Conique“ .
www.conique.se

ACG Kinna Automatic AB iyra vėliausiai prie grupės prisijungusi kompanija. „ACG Kinna Automatic AB“ yra lyderiaujanti įrengimų, skirtų pilnai automatizuotoms gamybos linijoms tekstilės pramonėje gamintoja. Įrengimai gaminami ir diegiami atsižvelgiant į individualius kliento poreikius.
www.kinnaautomatic.com

Eskils Tryckeri AB yra viena didžiausių ir moderniausių Vakarų Švedijos kompanijų, ofsetinės spaudos būdu gaminanti įvairią produkciją: brošiūras, lankstinukus, skrajutes, reklaminius plakatus ir kitus spaudos gaminius.
www.eskils.se