Apie UAB “ACG Nystrom

UAB „ACG NYSTROM“- tarptautinė kompanija, kuri tiekia specializuotą įrangą bei įgyvendina pažangius technologinius sprendimus, skirtus tekstilės ir aprangos, mezgimo, odos, kailių ir avalynės pramonei, minkštų baldų gamintojams, siuvinėjimo paslaugas atliekančioms įmonėms.

Ilgametės tarptautinės patirties ir nuolat atnaujinamų žinių dėka, siūlome racionalius, geriausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus. Juos diegdami, suderiname skirtingų gamintojų įrangą ir užtikriname, kad įrengtos sistemos dirbs nepriekaištingai. Bendradarbiaujame su visame pasaulyje pripažįstamais įrangos gamintojais, todėl galime garantuoti naujausias technologijas ir aukščiausią tiekiamų produktų kokybę.

Per 25 veiklos Lietuvoje metus subūrėme profesionalų komandą ir įgijome verslo partnerių bei klientų pasitikėjimą. Organizacijos kultūros ir vertybių pagrindu kuriame ilgalaikę partnerystę: santykiai su darbuotojais, klientais ir verslo partneriais grindžiami tarpusavio supratimo, pasitikėjimo ir verslo etikos principais.

Apie ACG grupę

ACG Gruppen AB apjungia lyderiaujančias, unikalius produktus tiekiančias kompanijas iš įvairių verslo sektorių. Grupės kompanijų veikla neapsiriboja tradicinės tekstilės įrangos tiekimu – sėkmingai vystomos spaudos leidybos, įvairių medžiagų apdirbimo ir produktų ženklinimo veiklos sritys.
www.acg.se

Acg Accent AB kuria ir vysto prekių ženklų koncepcijas, siūlo produktų ženklinimo sprendimus (įvairių rūšių etiketės, transferai).
www.acgaccent.se

ACG Nyström AB yra tarptautinė kompanija, kuri tiekia specializuotą įrangą bei įgyvendina pažangius technologinius sprendimus, skirtus tekstilės ir aprangos, mezgimo, odos, kailių ir avalynės pramonei, minkštų baldų gamintojams, siuvinėjimo paslaugas atliekančioms įmonėms. Kompanijos veikla vystoma ne tik Švedijoje – įsteigtos dukterinės kompanijos Suomijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Ukrainoje.

CG Pulse AB kuria, gamina ir parduoda RFID pagrindu veikiančias pažangias logistikos valdymo sistemas, skirtas aprangos ir asmeninės apsaugos produktams. Sistemos dažniausiai diegiamos komercinės paskirties skalbyklose. Patentuoti prekės ženklai: „Unimat“ ir „Conique“ .
www.acgpulse.se
www.conique.se

ACG Kinna Automatic AB yra vėliausiai prie grupės prisijungusi kompanija. „ACG Kinna Automatic AB“ yra lyderiaujanti įrengimų, skirtų pilnai automatizuotoms gamybos linijoms tekstilės pramonėje gamintoja. Įrengimai gaminami ir diegiami atsižvelgiant į individualius kliento poreikius.
www.kinnaautomatic.com

Eskils Tryckeri AB yra viena didžiausių ir moderniausių Vakarų Švedijos kompanijų, ofsetinės spaudos būdu gaminanti įvairią produkciją: brošiūras, lankstinukus, skrajutes, reklaminius plakatus ir kitus spaudos gaminius.
www.eskils.se

ACG Gruppen