Susisiekite su Mumis

Jurgita Pacevičienė

Direktorė

jurga@acg.lt
Tel.:+370 37 452068
Mob.:+37068696550


Ingrida Vaičiūnaitė

Administratorė

acg-nystrom@acg.lt
Tel.:+370 37 452068
Mob.:+37067157597

Violeta Morkeliūnaitė

Violeta Morkeliūnaitė

Vyr. buhalterė

violeta@acg.lt
Tel.: +370 37 452068
Mob.: +37068782621

 

Robertas Titas

Robertas Titas

Vadybininkas
Siuvimo, Siuvinėjimo, Lyginimo, Mezgimo įrenginių detalės


robertas@acg.lt
Tel.:+370 37 400180
Mob.:+37068232293

Algis Burba

Algis Burba

GT įrenginių technikas
Gerber Technology detalės

gtservice@acg.lt
el.: +370 37 452068
Mob.: +37068732221

Simonas Jonkus

Simonas Jonkus

GT įrenginių technikas
Gerber Technology detalės

simonas@acg.lt
Tel.:+370 37 452068
Mob.:+37068232290

 

Ramunas Sakalys

Ramūnas Šakalys

Vadybininkas
Siuvinijimo mašinos

ramunas@acg.lt
Tel.:+370 37 451902
Mob.:+37069881870

Jurate Diksaityte

Jūratė Dikšaitytė

Vadybininkė
Pulse programinė įranga, Madeira siūlai bei siuvinėjimo priedai

jurate@acg.lt
Tel.:+370 37 452068
Mob.: +37061235605

Kazimieras Purlys

Kazimieras Purlys

Technikas
Siuvinėjimo mašinos

kazimieras@acg.lt
Tel.:+370 37 452068
Mob.:+37068758771

Ramunas Sakalys

Ramūnas Šakalys

Vadybininkas
Siuvimo, Lyginimo, Mezgimo mašinos

ramunas@acg.lt
Tel.:+370 37 451902
Mob.:+37069881870

Kazimieras Purlys

Kazimieras Purlys

Technikas
Siuvimo, Lyginimo, Mezgimo mašinos

kazimieras@acg.lt
Tel.:+370 37 452068
Mob.:+37068758771

Tomas Germanavicius

Tomas Germanavičius

Vadybininkas
Gerber Technology programinė įranga, įrenginiai

tomas@acg.lt
Tel.: +370 37 452068
Mob. +370 69808002

Edita Diksaitiene

Edita Dikšaitienė

GT programinės įrangos inžinierė
Programinės įrangos palaikymas, konsultacijos

edita@acg.lt
Tel.:+370 37 452473
Mob.:+37068666268

Algis Burba

Algis Burba

GT įrenginių technikas

gtservice@acg.lt
Tel.: +370 37 452068
Mob.: +37068732221

 

Simonas Jonkus

Simonas Jonkus

GT įrenginių technikas

simonas@acg.lt
Tel.:+370 37 452068
Mob.:+3706823229

Jurgita Pacevičienė

Direktorė
Austinės etiketės

jurga@acg.lt
Tel.:+370 37 452068
Mob.:+37068696550


Ingrida Vaičiūnaitė

Administratorė
Spausdintos etiketės

acg-nystrom@acg.lt
Tel.:+370 37 452068
Mob.:+37067157597

Kontaktinė informacija

UAB ACG-NYSTROM
Taikos pr. 135A,
LT-51129, Kaunas
Telefonas: +370(37)452068

Faksas:+370(37)452069

El. paštas: acg-nystrom@acg.lt

Primadienis-Ketvirtadienis: 08.00-17.00

Friday: 08.00-15.00

Lunch: 12.00-12.40