• Kontaktai

    Taikos pr. 135A,
    LT-51129, Kaunas.
    Telefonas 37 452068
    Faksas 37 452069

    El.p.: acg-nystrom@acg.lt

  • Kaip mus rasti

  • Kontaktai

    Administracija


    Direktor─Ś
    Jurgita Pacevi─Źien─Ś
    Tel.:+370 37 452068
    Mob.:+37068696550
    El.p.: jurga@acg.lt
    Vyr. buhalter─Ś
    Violeta Morkeli┼źnait─Ś
    Tel.: +370 37 452068
    Mob.: +37068782621
    El.p.: violeta@acg.lt
    Administrator─Ś
    Ingrida Vai─Źi┼źnait─Ś
    Tel.:+370 37 452068
    Mob.:+37067157597
    El.p.: acg-nystrom@acg.lt

    Siuvimo, siuvin─Śjimo, lyginimo ─»rengimai ir detal─Śs


     
    ─«rengim┼│ pardavimas
    Ram┼źnas ┼áakalys
    Tel.:+370 37 451902
    Mob.:+37069881870
    El.p.: ramunas@acg.lt
    Detali┼│ pardavimas
    Robertas Titas
    Tel.:+370 37 400180
    Mob.:+37068232293
    El.p.: titas@acg.lt
     
    Remontas. Techninis aptarnavimas
    Kazimieras Purlys
    Tel.:+370 37 452068
    Mob.:+37068758771
    El.p.: kazimieras@acg.lt
    Siuvin─Śjimo si┼źlai ir priedai
    J┼źrat─Ś Dik┼íaityt─Ś
    Tel.:+370 37 452068
    Mob.: +37061235605
    El.p.: jurate@acg.lt
     

    Gerber Technology automatinio klojimo, sukirpimo ─»ranga, AccuMark konstravimo programin─Ś ─»ranga


     
    ─«rengim┼│, programin─Śs ─»rangos pardavimas.
    Tomas Germanavi─Źius
    Tel.: +370 37 452068
    Mob. +370 69808002
    El.p.: tomas@acg.lt
    ─«rengim┼│, programin─Śs ─»rangos pardavimas.
    Ram┼źnas Nekra┼ías
    Tel.:+370 37 452068
    Mob.:+37068782330
    El.p.: ramunasgt@acg.lt
     
    Detali┼│ pardavimas. Remontas. Techninis aptarnavimas
    Simonas Jonkus
    Tel.:+370 37 452068
    Mob.:+37068232290
    El.p.: simonas@acg.lt
    Detali┼│ pardavimas. Remonas. Techninis aptarnavimas
    Algirdas Burba
    Tel.: +370 37 452068
    Mob.: +37068732221
    El.p.: gtservice@acg.lt
    GT programin─Ś ─»ranga, mokymai. Lekal┼│ konstravimas, i┼íklotini┼│ darymas
    Edita Dik┼íaitien─Ś
    Tel.:+370 37 452473
    Mob.:+37068666268
    El.p.: edita@acg.lt